Godding to najpiękniejsza sala weselna w Trójmieście.

Odwiedź nas też tutaj:
Imprezy okolicznościowe

Lorem ipsum

WYŚLIJ ZAPYTANIE

MENU OKOLICZNOŚCIOWE

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych chwil...
Planujesz szkolenie, bankiet firmowy a może imprezę okolicznościową w gronie najbliższych?
Godding to najbardziej oryginalne miejsce i doskonałe warunki na organizację wszelkich wydarzeń zarówno biznesowych, jak i mniej formalnych. Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że każdy poczuje się wyjątkowo.

Po pierwsze – wygodna lokalizacja
Godding znajduje się w centrum Sopotu, zaledwie 2 minuty od Alei Niepodległości. Zmotoryzowani goście dojadą do nas z łatwością i zostawią auta na wygodnym parkingu. Jesteśmy w centrum, tak więc dojazd taksówką nie jest związany z dużym kosztem. Z SKM spacer zajmie około 15 minut.
Po drugie – miejsce na każdą imprezę
Cieszymy się dużą popularnością z powodu ogromnych możliwości organizacyjnych. Do dyspozycji oddajemy całoroczną, przestronną salę bankietową, sezonową salę nad stawem oraz 1,5h terenu zielonego, idealnego na integrację, outdoor, piknik, grill.
Po trzecie – wsparcie doświadczonej kadry
W Goddingu zorganizowano setki imprez o różnym charakterze: eleganckie jubileusze, spotkania sezonowe, pikniki i festyny rodzinne, biesiady, dyskoteki, wigilie firmowe itp. eventy. Doświadczony zespół pracowników może przejąć na siebie kompleksową organizację wydarzenia.